Kompletní sortiment BIODERMA

Kompletní sortiment BIODERMA

Nabízíme Vám kompletní sortiment přípravků BIODERMA.

Aktuální seznam akčních balíčků naleznete ZDE.

Aktuální akční nabídka:

Bioderma Sébium micelární voda 250ml 1+1 VÝHODNÉ BALENÍ

Bioderma Sébium micelární voda 500ml 1+1 VÝHODNÉ BALENÍ

K nákupu krému z řady Sébium možnost zakoupit

micelární vodu 500ml za 119,-

Bioderma Sensibio micelární voda 500ml 1+1 VÝHODNÉ BALENÍ

Bioderma Sensibio Legere krém + oční krém VÝHODNÉ BALENÍ

Bioderma Sensibio Riche krém + oční krém VÝHODNÉ BALENÍ


 

Aktualizace dne 15.3.2017 - platí do vyprodání zásob

 

 

BIODERMA - jednotlivé řady produktů


ABCDerm - dětská pokožka

Pokožka vašeho děťátka je mimořádně jemná a stejně jako u dospělých slouží jako ochranná bariéra mezi vnějším a vnitřním prostředím.
Řadu BIODERMA ABCDerm tvoří jemné hygienické přípravky a produkty péče o pokožku, které jsou vyvinuty speciálně pro miminka a děti. Splňuje požadavky rodičů i dětských lékařů.

Hledáte produkt pro:

 

Atoderm - suchá pokožka

V závislosti na příčině, rozsahu a stadiu suchosti vaší kůže vám Atoderm nabídne specifické výrobky na hygienu a péči, které budou vyhovovat vašim potřebám a navrátí pokožce jemnost a optimální schopnost hydratace.

Vaše pokožka je:

Pokožka je naší nejdůležitější bariérou proti vnějším vlivům, izoluje a chrání nás. Pokud je narušená, poškozená anebo podrážděná, je mnohem citlivější a náchylnější k vnějším útokům. Ani její vzhled není dokonalý. Je proto nutné pomoci různým etapám rekonstrukce pokožky pro dosažení její vysoké kvality. Cicabio udržuje správnou rovnováhu, s cílem dosáhnout perfektního výsledku.

Vaše pokožka je :

 

Hydrabio - dehydratovaná a citlivá pokožka

Znečištění prostředí, stres a klimatické podmínky každodenně narušují činnost buněk vaší pokožky. Ta nedokáže v hlubších vrstvách tvořit vodu potřebnou pro přirozenou rovnováhu, ani ji udržet na svém povrchu. Pokožka se stává dehydratovaná, citlivější, ztrácí svůj lesk a necítíme se příjemně. HYDRABIO, kolekce na dehydratovanou a citlivou pokožku, navrací pokožce ztracenou schopnost hydratace a pomáhá budovat její vlastní obranné mechanismy.

Vaše pokožka je:

Matricium je unikátní zdravotnický prostředek, 100% biomimetický - skládá se z prvků, které se v pokožce vyskytují přirozeně. Obnovuje buněčné prostředí, které je pro pokožku ideální k nastartování vlastních regeneračních schopností.

  • pokožka vystavená každodenním negativním vlivům (kouření, znečištěné ovzduší, medicínská léčba, stres, UV záření..)
  • pokožka po dermatologických zákrocích (peeling, laser, mezoterapie,..)
  • v kombinaci s kosmetickými procedurami (péče proti stárnutí, intenzivní hydratace,..)

Nodé - ošetřování vlasů a pokožky hlavy

V závislosti na příčině, rozsahu a stadiu vašeho problému a podle diagnózy odborníka, nabízí Nodé vašim vlasům a pokožce hlavy kombinaci účinných látek a vhodných textur, se zárukou vynikající snášenlivosti.

Hledáte:

 

Photoderm - ochrana před sluncem

V závislosti na typu vaší pokožky, intenzitě slunečního záření (roční období, část dne) a geografických podmínkách (nadmořská výška, zeměpisná šířka), pro vás Photoderm představuje vhodnou ochranu před nebezpečným slunečním zářením.

BIODERMA je zárukou ochrany před sluncem pro:

 

Sébium - mastná pokožka

V pubertě se pokožka mění; zhrubne, stává se lesklejší a ztrácí jemnost. Pleťové vady různého rozsahu, které se v pubertě objevují, mohou přetrvávat až do dospělosti. V závislosti na stavu vaší pokožky a podle rady odborníků, představuje přípravek Sébium pro smíšenou, nebo mastnou pleť účinné řešení jak v hygieně, tak i v péči o pokožku.

Vaše pokožka je:

Sensibio - citlivá pokožka

Citlivá pokožka se projevuje pocity pálení a plošným či částečným začervenáním. Snadno se dehydratuje a následná suchost vede k jejímu dalšímu oslabení a provázejí ji pocity pnutí.
V závislosti na příčině, rozsahu a stadiu citlivosti kůže a podle diagnózy odborníka, nabízí Sensibio kombinaci aktivních složek a vhodné textury.

Vaše pokožka je:

White Objective - pigmentové skvrny

Společnost BIODERMA nabízí v řadě White Objective úplnou škálu zesvětlujících toaletních potřeb a výrobků péče o pokožku odstraňující pigmentové skvrny. Tyto výrobky byly vyvinuty obzvláště pro osoby s citlivou pokožkou, kteří chtějí se skvrnami efektivně bojovat.

Hledáte produkt pro: